Türkiye’nin Altın Markası Arbel A.Ş’ye üstün hizmet belgesi

Marka ve Kariyer Zirvesi etkinliği çerçevesinde düzenlenen, Türkiye Altın Marka Ödülleri organizasyonunda 2017 Yılı Altın Gıda Markası ödülü alan Arbel A.Ş 'ye Her yıl bir Gıda Markasına verilen " 2018 Yılı Üstün Hizmet Belgesi” takdim edildi.

Türkiye’nin Altın Markası Arbel A.Ş’ye üstün hizmet belgesi
Bu içerik 214 kez okundu.

Arbel A.Ş Yönetim Kurulu Başkanı Mahmut Arslan ve Yönetim Kurulu Başkan vekili Hasan Arslan

Bu Üstün hizmet belgesini kendilerine takdim edilmesinden  onur duyduklarını  söylediler..

 

Dünyanın farklı kıtalarında yatırımları olan bir grup olduklarını belirten Arslan “ Dünyanın mercimek ihtiyacının %25 ini karşılayan Arbel Grup A.Ş. diğer bakliyat ürünlerinde de söz sahibi olduklarını

Dünyanın bir çok ülkesinde ve Türkiye de bulunan üretim tesisleriyle Mersin kentine, ülkemize istihdam ve katma değer sağlamaktadır.

 

Arbella makarna markamızla sektöründe bir çok konuda da ödüller aldıklarını belirten Arslan “Türk geleneklerine ve Türk damak tadını yansıtması, Türkiye ve Dünya pazarlarına bir yenilik getirmesi ve sağlıklı olması gibi kriterlerle Ülkemizi bütün dünyada temsil etmekten de gurur duyuyoruz.”

 

İnsan odaklı çalıştığını belirten Arslan sözlerine istihdama da büyük önem verdiklerini ve Mersin’de

Üretim tesislerinde  istihdama büyük önem verdiklerini..

Kentin gelişmesine, insanlarına sosyal ve ekonomik destek te bulunan Arslan “ iş ve aş vererek binlerce aileye katkı sağladığımızdan dolayı mutluluk duyduklarını” belirtti.

 

Arslan “ toplumdan aldığımızı topluma geri vermek amaçları olduğunu bölgemizde sağlıktan eğitime, spordan sanata bölgemizde sosyal sorumluluk projelerini gerçekleştirme devam etmekteyiz dedi.

 

 

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Furkan Eymen’e Neden Yardım Etmeliyim?
Furkan Eymen’e Neden Yardım Etmeliyim?
Zafer Şahin Özturan Akdeniz Belediye başkanı Aday Adayı
Zafer Şahin Özturan Akdeniz Belediye başkanı Aday Adayı