Güne Astroloji İle Başlamak

Astroloji bilgilerimizi tazeleyerek başladığımız bir gün bizim için çok daha verimli geçecektir.

Güne Astroloji İle Başlamak
Bu içerik 403 kez okundu.

 Güne Astroloji İle Başlamak Olası Kötü Sürprizlere Karşı Önlem Almamızı Sağlayacaktır.

            Sıradan bir güne astroloji yorumlarını ve gökyüzü hadiselerini inceleyerek başladığımızda gökyüzün o gün aldığı durum sonucu oluş enerjilerden korunmak için hara bir fırsat yakalamış oluruz. Örneğin zaman zaman Ay'ın burç değiştirdikten sonraki kısa bir süre için hiçbir gezegenden açı almaması sonucunda oluşan pozisyonu sebebiyle ay hiçbir enerji yansıtamamakta ve potansiyelini kullanamamaktadır. Bu süreler, günler değil saatler sürmektedir ve bu saat dilimleri arasında daha önce hiç başlanmamış bir işi başlatmak yahut sıfırdan bir karar almak o karara ilişkin olumlu sonuçlar doğurmayacaktır.

            Güne astroloji ile başlayan kişi, bu saatlerin hangi saatler arasında olduğunu bilir ve muhtemel bir önemli kararı için atacağı ilk adımı bu saatlerin dışına öteleyerek kendini olası pürüzlerden koruma şansına erişebilir.

 İyi Bir Astroloji Yorumu Stresi İş Ve Sosyal Yaşantımız İçin Harika Bir Motivasyon Kaynağıdır.

            Astroloji aynı zamanda gün, ay ve yıl içerisindeki şanslı zamanlarımızı, şanslı konularımızı da bizlere anlatabileceğinden çoğumuzu kronik yorgun hale getiren metropol hayatının içinde güzel şeylere karşı motive olmamızı da sağlayacaktır. Bu motivasyon sonucunda bizleri destekleyecek zamanlarda sosyal çevremizi genişletebilir, hatta bu zaman dilimlerinde çok güzel kontaklar dahi kurabiliriz.

            Nitekim günümüzde pek çok işveren ve insan kaynakları departmanı da astrolojiden yararlanarak iş görüşmeleri için adayları değerlendirmekte, bu değerlendirme sonucunda aradığı nitelikteki insanları görüşmeye çağırarak değerlendirme yapmaktadır.

Sende Yorumla...
Kalan karakter sayısı : 500
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR X
Furkan Eymen’e Neden Yardım Etmeliyim?
Furkan Eymen’e Neden Yardım Etmeliyim?
Zafer Şahin Özturan Akdeniz Belediye başkanı Aday Adayı
Zafer Şahin Özturan Akdeniz Belediye başkanı Aday Adayı